• Klient:
  Przedsiębiorstwo Budowlane CALBUD
 • Lokalizacja:
  Szczecin
 • Powierzchnia obiektu:
  18675m²
 • Zakres:
  Wayfinding, signage, branding

POSEJDON CENTER

POSEJDON to wielofunkcyjny budynek oparty na trzech stabilnych filarach: nowoczesnej przestrzeni biurowej (18,6 tys. m2), doskonale przemyślanej części handlowo–usługowej (4,5 tys. m2) oraz dwóch hotelach największej na świecie sieci Marriott – trzygwiazdkowym Moxy i czterogwiazdkowym Courtyard, które oferują swoim gościom łącznie 255 pokoi. Całość dopełnia największe i najnowocześniejsze centrum kongresowe w Szczecinie z sześcioma salami konferencyjno–bankietowymi i przestronnym foyer, mogącymi pomieścić do 1000 osób.

Nasza przygoda z Posejdonem zaczęła się już na etapie budowy kompleksu. Pierwotnie zostaliśmy poproszeni o opracowanie prototypu portalu wejściowego do wind obiektu.
Nasz projekt spotkał się z uznaniem inwestora, co zaowocowało kontraktem na produkcję oraz montaż 100 takich portali w całym obiekcie.
Z czasem zakres prac sukcesywnie się powiększał – wykonaliśmy szereg nietypowych elementów architektonicznych oraz wszelkiego rodzaju zabudów. Po oddaniu obiektu do użytku inwestor poprosił nas o opracowanie oznakowania kierunkowego i informacyjnego, poprawiającego komunikację w obiekcie.