Kosmiczny projekt

krok po kroku

Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy, podczas której zadamy Ci mnóstwo pytań. Chcemy jak najlepiej poznać założenia marki oraz Twoje potrzeby i oczekiwania. W przypadku wielu projektów musimy poznać wszystkie aspekty architektoniczne, więc na pewno złożymy Ci wizytę.

Kiedy wszystkiego już się dowiemy, możemy przystępować do działania. Zaczynamy opracowywać koncepcję, wybieramy najlepsze materiały i technologie produkcyjne.

Tak, jak już wspominaliśmy, bardzo lubimy rozmawiać, dlatego dokładnie omówimy z Tobą gotową koncepcję i naniesiemy niezbędne poprawki. Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje sugestie i uwagi, ponieważ zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu.

Finalny etap to produkcja i montaż. Dostarczamy produkty najlepszej jakości, odporne na warunki atmosferyczne oraz upływ czasu i fachowo je montujemy. Przekażemy Ci również komplet dokumentacji.

Omówienie Twoich
potrzeb + wizja lokalna

Przedstawienie
oferty

Wybór materiałów
i technologii produkcji

Opracowanie projektów
koncepcyjnych

Dopracowanie
wybranych projektów

Akceptacja
i zlecenie produkcji

Produkcja
i montaż

Protokoły odbioru
i rozliczenie

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Zrealizowaliśmy setki projektów i wiele się dzięki nim nauczyliśmy. Dzięki temu możemy służyć Ci radą i dostarczać wyczerpujących odpowiedzi na każdym etapie naszej współpracy.

Jeśli już teraz nasuwają Ci się jakiekolwiek pytania, odezwij się do nas. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.