• Klient:
  Legend Hotels & Spas
 • Lokalizacja:
  Szczecin
 • Liczba pokoi:
  121
 • Zakres:
  Wayfinding, signage, branding

Moxy Hotels

Hotel trzygwiazdkowy, znajdujący się w kompleksie POSEJDON w Szczecinie. Hotel należy do międzynarodowej sieci Marriott.
Zakres prac obejmował kompleksowe oznakowanie budynku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dostosowaliśmy i zaimplementowaliśmy międzynarodowy standard Systemu Identyfikacji Wizualnej hotelu do istniejących warunków.

W identyfikacji hotelu został zastosowany szereg nietypowych, designerskich oraz innowacyjnych elementów, wyróżniających ten obiekt na tle konkurencji.
Naszym zadaniem była produkcja oraz montaż wszelkich elementów identyfikacji wizualnej oraz wystroju obiektu, zaczynając od opracowania graficznego poprzez produkcję oraz montaż tych elementów.

Wykonaliśmy bardzo efektowne logo, które zamontowaliśmy na 10 piętrze budynku metodą alpinistyczną, dzięki czemu hotel jest widoczny z bardzo daleka, a zastosowany w logo kolor Magenta skupia na sobie uwagę przechodniów oraz gości hotelowych.

Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy komplet oznaczeń apartamentów, pomieszczeń ogólnodostępnych oraz pomieszczeń załogi.
Wyjątkowego uroku dodają grafiki malowane na elementach baru oraz lobby hotelowego. Dzięki czemu przestrzeń zyskała przebojowy i młodzieżowy charakter, a to przekłada się na dobre samopoczucie gości.