TZMO Group

  Grupa TZMO jest wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarczają produkty najwyższej jakości.

  Marki, jakie posiadają to min. Bella, Seni, Matopat, Happy i wiele innych.
  Obecnie znajdują się w 18 krajach na całym świecie od Europy przez Indie po USA, posiadają 55 spółek i zatrudniają 7600 pracowników.

  Zostaliśmy zaproszeni do pomocy w opracowaniu i wdrożeniu systemu komunikacji na terenie zakładu oraz do wykonania brandingu nowopowstałego biurowca.

  Zakres naszych prac zawierał się w:

  • brandingu nowo wybudowanego magazynu polegającego na wyprodukowaniu, dostawie oraz montażu logotypów marek należących do grupy,
  • opracowaniu koncepcji komunikacji pojazdów na terenie zakładu,
   brandingu recepcji głównej biurowca wraz z wykonaniem logotypów na zielonej ścianie, która została zbudowana z mchu stabilizowanego przy współpracy z firmą GreenBottles,
  • zaprojektowaniu oraz produkcji pylonów informacyjnych oraz kierunkowych,
  • wykonaniu przesłon oraz grafik z folii w poszczególnych pomieszczeniach biurowca,
  • oklejeniu polegającym na opracowaniu, produkcji oraz montażu patternu w poszczególnych gabinetach oraz salach konferencyjnych biurowca, tak aby zapewnić pracownikom maksymalny komfort.

   Ryanair

   Ten projekt wymagał od nas szybkiego działania i otwartego umysłu. Musieliśmy w 6 dni zaprojektować, wyprodukować i zainstalować elementy aranżacji dla Ryanair.

   Projektowane elementy miały nawiązywać do historii marki, jej filozofii oraz profilu działalności. Za pomocą obrazów opowiedzieliśmy historię firmy oraz wskazaliśmy dokąd firma zmierza.

   Jednym z ciekawych i niebanalnych elementów jaki zainstalowaliśmy był bilet na dziewiczy lot samolotem Ryanair, który odbył się w roku 1985 na trasie z Waterford (Irlandia) do Londynu (UK).

   Dziś Ryanair jest największym przewoźnikiem lotniczym w Europie i szczycimy się tym, że jesteśmy częścią tego zespołu, mogąc w ten sposób umilać czas pracowników Ryanair za pośrednictwem brandingu ich biur.

    Amazon

    Dla firmy Amazon zostaliśmy poproszeni o wykonanie autorskiego brandingu dla ich Biura Obsługi Klienta.

    Zadanie to polegało na zaprojektowaniu autorskich grafik, nawiązujących do profilu działalności jak i filozofii firmy.

    Prace głównie opierały się na zagospodarowaniu ścian.

    Wszystkie grafiki ścienne zostały wydrukowane na specjalnych foliach polimerowych przeznaczonych do oklejania ścian.

    Druk ten charakteryzuje się tym, że ze względu na swoje właściwości jest wyjątkowo przyjazny środowisku, a zarazem niebywale trwały.