TZMO Group

  Grupa TZMO jest wiodącym globalnym producentem i dostawcą produktów medycznych, artykułów higienicznych i kosmetycznych na rynek światowy. Dysponują wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu dostarczają produkty najwyższej jakości.

  Marki, jakie posiadają to min. Bella, Seni, Matopat, Happy i wiele innych.
  Obecnie znajdują się w 18 krajach na całym świecie od Europy przez Indie po USA, posiadają 55 spółek i zatrudniają 7600 pracowników.

  Zostaliśmy zaproszeni do pomocy w opracowaniu i wdrożeniu systemu komunikacji na terenie zakładu oraz do wykonania brandingu nowopowstałego biurowca.

  Zakres naszych prac zawierał się w:

  • brandingu nowo wybudowanego magazynu polegającego na wyprodukowaniu, dostawie oraz montażu logotypów marek należących do grupy,
  • opracowaniu koncepcji komunikacji pojazdów na terenie zakładu,
   brandingu recepcji głównej biurowca wraz z wykonaniem logotypów na zielonej ścianie, która została zbudowana z mchu stabilizowanego przy współpracy z firmą GreenBottles,
  • zaprojektowaniu oraz produkcji pylonów informacyjnych oraz kierunkowych,
  • wykonaniu przesłon oraz grafik z folii w poszczególnych pomieszczeniach biurowca,
  • oklejeniu polegającym na opracowaniu, produkcji oraz montażu patternu w poszczególnych gabinetach oraz salach konferencyjnych biurowca, tak aby zapewnić pracownikom maksymalny komfort.